Hakkımızda

Lojistik hizmetlerinde 35 yıllık deneyim

Ana çalışma hatları üzerinden ulusal ve uluslararası piyasalarda çeşitlendirilmiş lojistik ve danışmanlık hizmetleri sunar.Geçmişi uzun yillara dayanan şirketimiz, sunduğu hizmet kalitesiyle bugün sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu yana 35 yılı aşkın bilgi mirasının verdiği güç ve müşterilerinin gereksinimlerini en önemli önceliği olarak gören anlayışı ile sürecin her aşamasında kesintisiz hizmet vermektedir. Bilgi paylaşımının ve iletişimin, inanılmaz noktalara ulaştığı çağımızda 7/24 bilgiye ulaşma ayrıcalığı sunuyoruz. Müşterilerimizin gümrükleme, nakliye ve sonrası bilgilere ulaşımını kolaylaştırır.

Döküman ve paketlerinizi Orta Asya, Rusya, Balkanlar ve Ortadoğudaki alıcısına hızlı bir şekilde teslim eden, güvenilir bir ulaşım ağına sahiptir. Ayrıca müşterilerine sunduğu özel online bağlantı avantajı ve internet desteği ile kapıdan kapıya tüm ihtiyaçarına cevap vermektedir.
Biz müşterilerimizin, hem global pazarda hem de ülke şartlarındaki problemlerine özel çözümler sunuyoruz. Rekabetin büyük boyutlarda olduğu küreselleşen dünyada maliyet kontrolü , işletmeler için büyük önem taşımaktadır. Bu sebepledir ki; hem zaman hem de maliyet verimliliği yaratarak güvenli hizmet sunmanın, müşteri memnuniyetinin anahtarı olduğunun farkındayız.
Hizmetlerimiz
Bilgi paylaşımının ve iletişimin, inanılmaz noktalara ulaştığı çağımızda 7/24 bilgiye ulaşma ayrıcalığı sunuyoruz. Müşterilerimizin gümrükleme, nakliye ve sonrası bilgilere ulaşımını kolaylaştırır.
Gümrük Müşavirliği
Sürat, güven ve uzmanlık unsurlarını bir araya getirerek gümrükleme hizmetleri
Uluslararası Taşımacılık
Hava, deniz ve kara taşımacılığına önderlik etmek.
Perakende Sektörü Hizmetleri
Beyaz eşya ve elektronik lojistik hizmetleri sağlamak.
Danışmanlık
25 yıllık tecrübesi ile dahilde işleme izin, belge, proje hazırlama.