Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık.


Havayolu Kargo Operasyonu

İnternas, Uluslararası Hava Taşımacılığı(IATA) üyesi olarak, dinamik kadrosu ve tecrübesiyle kısa sürede büyük bir kapasiteye ulaşmış ve sektörün lider taşımacılığındaki katma değer sağlayan hizmetler vermeye devam etmektedir.

Havayolu kargo taşımacılığı hızlı ve güvenli ama pahalı bir nakliye şeçeneğidir. Müşterilerimiz için, hız ve güvenlikten vazgeçmeden sunduğumuz çözüm alternatifiyle maliyetleri düşürüyoruz.


Karayolu Kargo Operasyonu

Almanya, İngiltere, İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa ve Benelüks ülkelerinin yanı sıra Balkanlar, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Rusya Federasyonu ile artan ticaret hacmine paralel olarak gelişen karayolu taşımacılığımız, müşteri odaklı bir anlayışla hizmete devam etmektedir. Modern ve sürekli yenilenen araç filomuz ile komple ve parsiyel taşımacılığın yanı sıra "oversize" ve hassas malzemeleriniz için özel olarak temin edilmiş araçlarla da aktarmalı ya da direkt seferler düzenlemekteyiz.

Denizyolu Kargo Operasyonu

İnternas, dünya ticaretinin %80 inin denizyoluyla gerçekleştiği gerçeğini göz önünde bulundurarak, denizyolu taşımacılığında da söz sahibi konumundadır. Başta Ortadoğu ve Afrika olmak üzere dünya çapında limandan limana taşımalar, müşterilermizin tercih ettiği zamanlamaya uygun şeçenekler sunularak gerçekleştrilmektedir. Liman, kapı teslimi FCL ve LCL yükleme alternatifler firmamızca sunulmaktadır.

Konum

Esentepe Mahallesi, Kasap Sokak, Azer İş Merkezi No:12 Kat:6 İstanbul-Şişli
1470 Sokak No:5/205 Alihan, İzmir-Alsancak

Telefon

İstanbul
0 (212) 653 0 333 - 0 (212) 653 0 444
İzmir
0 (232) 421 65 86 - 0 (232) 421 65 87